» Інформація » На Львівщині відзначили 202-гу річницю народження Тараса Шевченка

На Львівщині відзначили 202-гу річницю народження Тараса Шевченка

Автор: admin2 от 9-03-2016, 15:41

На Львівщині відзначили 202-гу річницю народження Тараса ШевченкаУ середу, 9 березня, у Львові урочистими заходами відзначили 202-гу річницю від дня народження Великого Кобзаря.

Громадськість та представники влади вшанували пам’ять великого українця покладанням квітів до пам’ятника Тарасові Шевченку, що на проспекті Свободи.

На величності постаті Великого Кобзаря наголосив і голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

"Тарас Шевченко – велична постать України, людина, котра допомогла нам створити державу, яку ми маємо сьогодні, хоч їх і відділяє його він нашого часу два століття, - зазначив очільник області. - І справа не лише в його поетичному слові чи художньому таланті, справа у тому, що це українець всією душею. Сьогодні він живе у кожній українській родині, і завжди повинен бути у серці кожного з нас".

Також у виконанні хору прозвучали і твори поета.

Опісля керівництво області зустрілося із лауреатами Національної премії України ім. Тараса Шевченка. Олег Синютка наголосив, що цими людьми, які сьогодні є носіями прекрасного образу Кобзаря, гордиться вся Україна.