Йшлося про підсумки виконання районного бюджету та Програми соціально-економічного розвитку району за 9 місяців цього року. Доповідали начальник фінансового управління Віталій Перхун та начальник відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості Ярослава Ковтик.
Під час розгляду виконання бюджету голова райдержадміністрації Володимир Шутко наголосив, що окремі сільські голови не ведуть належної роботи для мобілізації надходжень до бюджету. Незадовільною є ситуація зі сплати податку за землю, акцизного податку. Голова райдержадміністрації та його перший заступник Віталій Скоропад зазначили, що місцеві голови - господарі на своїх територіях і мали б бути в першу чергу зацікавлені у чітко спланованому бюджеті та у виконанні надходжень, що є основною передумовою розвитку населених пунктів.
Говорилося і про недостатню роботу сільських, селищних голів щодо укладення із забудовниками інвестиційних угод про пайову участь у вирішенні соціальні проблем громад.
Щодо виконання Програми соціально-економічного розвитку, були висловлені зауваження до управління з експлуатації газового господарства, яке не забезпечило виконання запланованих на цей рік робіт із ремонту та заміни мереж і обладнання. У Обговорювалися також проблеми з електропостачанням деяких населених пунктів, зокрема, гірської зони.
Перед керівниками бюджетних підрозділів було поставлене завдання завершити до кінця року всі заплановані на цей рік роботи на об'єктах соціальної сфери.













