» Інформація » Володимир Шутко доручив сільським, селищним головам взяти під опіку пам'ятні знаки на їхніх територіях

Володимир Шутко доручив сільським, селищним головам взяти під опіку пам'ятні знаки на їхніх територіях

Автор: admin2 от 4-07-2016, 14:41
 (голосів: 0)

Володимир Шутко доручив сільським, селищним головам взяти під опіку пам'ятні знаки на їхніх територіяхСьогодні під час оперативної наради голова райдержадміністрації Володимир Шутко зупинився на питанні пам'ятників та пам'ятних знаків у селах району. Йшлося, зокрема, про пам'ятник Іванові Франку в с.Лішня. Нещодавно скульптура нашого славетного земляка піддалася злочинним діям невідомих осіб, вочевидь, також мисливців за металом. І лише те, що пошкодження вчасно помітили та повідомили про це правоохоронців, злочинці до кінця не реалізували своїх намірів.

Володимир Шутко, який цими днями побував на місці, також з обуренням висловився про стан території навколо пам'ятника, який знаходиться на видному місці — по дорозі до рідного села І.Франка. І такою, за словами голови, є ситуація з пам'ятними знаками в багатьох населених пунктах. Тому очільник району дав завдання керівникові відділу культури і туризму Надії Козар підготувати доручення для сільських, селищних голів взяти на баланс місцевих рад та забезпечити впорядкування і догляд пам'ятників та пам'ятних знаків, які знаходяться у їхніх селах. Голова РДА зазначив, що до цієї роботи повинні активно залучатися шкільні колективи, що водночас позитивно впливатиме на виховання у підростаючого покоління поваги та шанобливого ставлення до нашої історії, культури, традицій.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua