Голова райдержадміністрації Максим Лісогор акцентував увагу присутніх на питанні стану довкілля, яке ніколи не втрачає актуальності, і набуває особливої гостроти з початком весни. Своїм заступникам очільник району доручив розділити між собою основні напрямки та разом з лісогосподарськими підприємствами, дорожніми службами, сільськими, селищними головами, бюджетними та іншими установами визначити найбільш проблемні місця та організувати прибирання.
Під час наради йшлося також про проведення районної толоки, необхідність широкого залучення молоді до акції “Майбутнє лісу — в твоїх руках”.
Окремо голова райдержадміністрації зупинився на проблемі підпалів сухої рослинності, яка, незважаючи на роз'яснювальну роботу серед населення, роботу виїзних мобільних груп, штрафні санкції, не зникає з порядку денного. В цьому контексті Максим Лісогор дав завдання залучати до роботи громадських активістів, через засоби масової інформації доносити до мешканців інформацію про шкідливість підпалів для навколишнього середовища.













