15 березня голова райдержадміністрації Максим Лісогор зустрівся з активом Урізької сільської ради. Зустріч відбулася у місцевій школі.
Серед проблемних питань, про які йшлося — потреба в ремонті Винниківської амбулаторії та забезпечення її санітарним автомобілем (той, що був, віддали на потреби армії); необхідність заміни котлів та відкриття додаткової дошкільної групи в Урізькому НВК, ремонт підлоги у місцевому Народному домі тощо.
В зустрічі взяв участь заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник, який зупинився на питанні незадовільного стану довкілля на території сільської ради та наголосив, що для того, щоб в селах було чисто, недостатньо лише місячника благоустрою. Порядок треба підтримувати постійно. Ефективною є виховна робота серед школярів, які своїм прикладом змусять дорослих вести себе цивілізовано і не засмічувати довкілля.
Депутат районної ради Роман Садлівський висловив побажання активізувати спортивно-масову роботу серед молоді села, задіявши для цього спортзал місцевої школи.
Голова райдержадміністрації відповів на запитання присутніх, назвав пріоритетні завдання, над якими працює керівництво району спільно з місцевими радами. Одне з питань — децентралізація влади. Максим Лісогор запросив присутніх до активного діалогу та напрацювання спільної обґрунтованої пропозиції для вироблення найбільш прийнятного варіанту об'єднання для населених пунктів Урізької сільської ради.













