До садіння лісових культур приєдналися ГО «Самооборона. Гідність нації» та громадсько-патріотична організація «Правий сектор».
“Самооборона” на чолі з полковником у відставці Василем Очеретнюком садила ліс у кварталі 64 виділ 19 на площі три гектари Воля-Якубівського лісництва, висадивши понад десять тисяч саджанців дуба звичайного та дві з половиною тисячі ялиці білої. Активісти Правого сектору спільно із лісівниками заліснили ділянку площею 1.9 га, висадивши понад шість тисяч саджанців дуба звичайного та дві тисячі клена-явора в кварталі 68 виділу 5.1 Раневицького лісництва.
Учасники акції залишились дуже задоволеними плодами своєї праці та виявили бажання і надалі допомагати лісівникам.
Адміністрація ДП «Дрогобицький лісгосп»













