» Інформація » В акції з озелення беруть участь громадські організації

В акції з озелення беруть участь громадські організації

Автор: admin2 от 7-04-2016, 09:51
 (голосів: 0)

В акції з озелення беруть участь громадські організаціїДо садіння лісових культур приєдналися ГО «Самооборона. Гідність нації» та громадсько-патріотична організація «Правий сектор».

“Самооборона” на чолі з полковником у відставці Василем Очеретнюком садила ліс у кварталі 64 виділ 19 на площі три гектари Воля-Якубівського лісництва, висадивши понад десять тисяч саджанців дуба звичайного та дві з половиною тисячі ялиці білої. Активісти Правого сектору спільно із лісівниками заліснили ділянку площею 1.9 га, висадивши понад шість тисяч саджанців дуба звичайного та дві тисячі клена-явора в кварталі 68 виділу 5.1 Раневицького лісництва.

Учасники акції залишились дуже задоволеними плодами своєї праці та виявили бажання і надалі допомагати лісівникам.

Адміністрація ДП «Дрогобицький лісгосп»

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua