» Інформація » Працівники районного медоб'єднання сьогодні прибрали територію навколо перехрестя "Вигода"

Працівники районного медоб'єднання сьогодні прибрали територію навколо перехрестя "Вигода"

Автор: admin2 от 18-04-2016, 17:13
 (голосів: 0)

Працівники районного медоб'єднання сьогодні прибрали територію навколо перехрестя "Вигода"Колектив Дрогобицького районного територіального медичного об'єднання підтримав ініціативу першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Шутка щодо впорядкування території на перехресті “Вигода”. Працівники медуправи на чолі з головним лікарем ДРТМО Валерієм Паламарчуком очистили від сміття узбіччя, а також прибрали майданчик навколо пам'ятного знака Героям Небесної сотні.

Як уже наголошувалося це перехрестя, через яке пролягають автошляхи до основних центрів регіону, є своєрідною візитівкою Дрогобиччини.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua