Колектив Дрогобицького районного територіального медичного об'єднання підтримав ініціативу першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Шутка щодо впорядкування території на перехресті “Вигода”. Працівники медуправи на чолі з головним лікарем ДРТМО Валерієм Паламарчуком очистили від сміття узбіччя, а також прибрали майданчик навколо пам'ятного знака Героям Небесної сотні.
Як уже наголошувалося це перехрестя, через яке пролягають автошляхи до основних центрів регіону, є своєрідною візитівкою Дрогобиччини.













