Вчора працівники райдержадміністрації (керівництво, працівники апарату райдержадміністрації, управління агропромислового розвитку, відділу економіки, служби у справах дітей, інших структурних підрозділів) провели акцію з благоустрою. Для прибирання була вибрана чи не одна з найзасміченіших ділянок — естакада на автодорозі Дрогобич-Стрий. Районні держслужбовці прибрали територію навколо естакади, придорожні смуги, узлісся.
Треба сказати, що контраст між тим, що застали працівники, і тим, що вони зробили, - разючий. Дорожники вивезли величезну купу сміття. Тепер слід сподіватися, що водії, які мають звичку тут зупинятися, підтримуватимуть порядок біля естакади, яка знаходиться на одному з основних автошляхів Дрогобиччини.













