» Інформація » До районної толоки долучився колектив райдержадміністрації

До районної толоки долучився колектив райдержадміністрації

Автор: admin2 от 27-03-2015, 11:45
 (голосів: 0)

До районної толоки долучився колектив райдержадміністраціїВчора працівники райдержадміністрації (керівництво, працівники апарату райдержадміністрації, управління агропромислового розвитку, відділу економіки, служби у справах дітей, інших структурних підрозділів) провели акцію з благоустрою. Для прибирання була вибрана чи не одна з найзасміченіших ділянок — естакада на автодорозі Дрогобич-Стрий. Районні держслужбовці прибрали територію навколо естакади, придорожні смуги, узлісся. 

Треба сказати, що контраст між тим, що застали працівники, і тим, що вони зробили, - разючий. Дорожники вивезли величезну купу сміття. Тепер слід сподіватися, що водії, які мають звичку тут зупинятися, підтримуватимуть порядок біля естакади, яка знаходиться на одному з основних автошляхів Дрогобиччини.

 

До районної толоки долучився колектив райдержадміністрації

 

 

До районної толоки долучився колектив райдержадміністрації

 

 

До районної толоки долучився колектив райдержадміністрації

 

 

До районної толоки долучився колектив райдержадміністрації
 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua