» Інформація » Учні мистецьких шкіл безкоштовно їздитимуть у транспорті

Учні мистецьких шкіл безкоштовно їздитимуть у транспорті

Автор: admin1 от 21-04-2016, 12:00
 (голосів: 0)

Учні мистецьких шкіл безкоштовно їздитимуть у транспортіНа Львівщині для дітей, які навчаються у мистецьких та музичних школах області, запровадять безкоштовний доїзд в межах районів та містечок області.
З відповідною ініцітивою виступили департамент з питань культури, національностей та релігій ЛОДА та департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської обласної державної адміністрації. 
Як розповіла керівник департаменту культури Христина Береговська, в транспорті дітям потрібно буде показати посвідчення учня тієї чи іншої мистецької або музичної школи і відповідно отримати право на безкоштовний проїзд.
"Ми повинні створити всі умови для того, щоб наші діти мали можливість здобувати музичну та образотворчу грамотність без будь-яких транспортних перешкод і незручностей", - наголосила Христина Береговська.
Нагадаємо, в області функціонує 74 мистецьких та музичних шкіл.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua