» Інформація » На перехресті “Вигода” розпочалися роботи для впорядкування автомобільного руху

На перехресті “Вигода” розпочалися роботи для впорядкування автомобільного руху

Автор: admin2 от 27-04-2016, 17:45
 (голосів: 2)

На перехресті “Вигода” розпочалися роботи для впорядкування автомобільного руху

 

Довгоочікувані роботи здійснюються силами Дрогобицького райавтодору. Сьогодні дорожники проводять підготовку для встановлення великого кільця та відповідних дорожних знаків, що дозволить впорядкувати рух транспорту на проблемному аварійному перехресті.

З ходом робіт ознайомився заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник.

 


На перехресті “Вигода” розпочалися роботи для впорядкування автомобільного руху

 

На перехресті “Вигода” розпочалися роботи для впорядкування автомобільного руху
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua