» Інформація » На перехресті «Вигода» воїнів-добровольців проводжали в зону АТО

На перехресті «Вигода» воїнів-добровольців проводжали в зону АТО

Автор: admin1 от 1-11-2016, 18:34
 (голосів: 0)

На перехресті «Вигода» воїнів-добровольців проводжали в зону АТОСьогодні, 1 листопада, на перехресті «Вигода» урочисто проводжали на схід воїнів-добровольців. Такі проводи тут відбуваються вже не вперше і традиційно військових благословляє та освячує єпископ Дрогобицький і Самбірський УПЦ КП владика Яків.

Побажати спільної перемоги над ворогом та щасливого повернення бійців живими приїхали голова Дрогобицької райдержадміністрації Володимир Шутко, голова районної ради Михайло Сікора, керівник апарату РДА та колишній командир загону розвідки Української добровольчої армії Руслан Щерба.

Символічно, що провести на передову добровольців прийшли і ветерани УПА, вони ніби передають естафету боротьби з нашим споконвічним ворогом, який і сто років тому топтав чоботом українську землю, і в наступні роки винищував кращих синів і дочок українського народу.

Хлопці вирушили в дорогу з надією на повернення і вірою у перемогу.

На перехресті «Вигода» воїнів-добровольців проводжали в зону АТО

На перехресті «Вигода» воїнів-добровольців проводжали в зону АТО

На перехресті «Вигода» воїнів-добровольців проводжали в зону АТО

На перехресті «Вигода» воїнів-добровольців проводжали в зону АТО

На перехресті «Вигода» воїнів-добровольців проводжали в зону АТО

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua