» Інформація » «1939-1945. Ніколи знову»: на Львівщині вшанують пам'ять загиблих у Другій Світовій війні

«1939-1945. Ніколи знову»: на Львівщині вшанують пам'ять загиблих у Другій Світовій війні

Автор: admin2 от 5-05-2021, 15:37
 (голосів: 0)

«1939-1945. Ніколи знову»: на Львівщині вшанують пам'ять загиблих у Другій Світовій війніУ суботу, 8 травня в області відбудуться заходи з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення.

Долучитись до вшанування загиблих у Другій Світовій війні усіх небайдужих закликав голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Так, заходи розпочнуться об 11:00 год з покладання квітів та лампадок від представників влади, дипломатичного корпусу, громадськості до Пам'ятного хреста на місці колишнього концентраційного табору «Шталаг- 328.

Опісля представники духовенства проведуть чин екуменічної панахиди. Також заплановане громадське віче.

 

Довідково

Друга світова війна — глобальний збройний конфлікт, що тривав від 1 вересня 1939 до 2 вересня 1945 року. У війні взяли участь понад 60 країн. Безпосередню участь у бойових діях брали понад 100 мільйонів осіб. Загальні людські втрати оцінюються від 50 до 80 мільйонів осіб.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua