» Інформація » Володимир Шутко зустрівся з представниками польської делегації

Володимир Шутко зустрівся з представниками польської делегації

Автор: admin2 от 29-06-2016, 17:03

Володимир Шутко зустрівся з представниками польської делегаціїСьогодні Дрогобицький район відвідали представники Бещадського Форуму Європейського. Робочу зустріч з польськими гостями провели голова райдержадміністрації Володимир Шутко та голова районної ради Михайло Сікора. Відбулося обговорення та відбір проектів, запропонованих райдержадміністрацією для реалізації та співфінансування в рамках програм Євросоюзу.

Цього ж дня Володимир Шутко разом з польськими партнерами побував у селищі Меденичі, об'єкти якого є у переліку зазначених проектів. Тут представники БФЄ відвідали зоопарк “Лімпопо”, власники якого запропонували один із проектів для спільної реалізації, зустрілися із селищним головою Володимиром Шулаком та оглянули приміщення Меденицької школи.

Як наступні кроки для співробітництва, заплановано візит делегації Дрогобицького району до м.Лєско, де відбудеться підписання угоди про співпрацю.

Володимир Шутко зустрівся з представниками польської делегації