» Інформація » У Дрогобичі стартував VII фестиваль Бруно Шульца

У Дрогобичі стартував VII фестиваль Бруно Шульца

Автор: admin2 от 3-06-2016, 15:13
 (голосів: 0)

У Дрогобичі стартував VII фестиваль Бруно ШульцаСьогодні, 3 червня в Дрогобичі у Львівському академічному обласному музично-драматичному театрі ім. Юрія Дрогобича відбулося урочисте відкриття VII фестивалю Бруно Шульца.
З вітальним словом виступила ректор Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І.Франка професор Надія Скотна.

Вона відрекомендувала гостей фестивалю, які прибули до міста Бруно Шульца з багатьох країн світу і України, серед яких, зокрема, генеральний консул Республіки Польща у Львові Вєслав Мазур.
Фестиваль триватиме до 9 червня. У його програмі чимало цікавих зустрічей, презентацій, семінарів, виставок, спектаклів, екскурсій тощо. У Дрогобичі традиційно зберуться відомі науковці, письменники, художники, музиканти, перекладачі, літературознавці з України та світу.

На фестиваль до міста прибудуть: Юрій Андрухович з музичною програмою «Карбідо»; Сергій Жадан з підготованими «Собаками в космосі»; театри з Києва, Варшави, Кельце та Лодзі.

У рамках Фестивалю відбудеться поїздка до відпочинкового комплексу «Таор Карпати». Гості милуватимуться краєвидами та бойківською кухнею. Тут також відбудеться зустріч з краківським мистцем Якубом Войнаровським і презентація його книги «Мертвий сезон», інспірованої творчістю Бруно Шульца.

Не менш насиченою, ніж літературна, очікується програма мистецька. Несподіванку обіцяють львів’янин Влодко Кауфман, постійний учасник Шульцівського Фестивалю у Дрогобичі, та дрогобицький актор Олександр Максимов – вони готують на Шульцфест перформанс.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua