Керівник Дрогобицької ВК-40 Вадим Кутовий, який був запрошений до участі в Колегії райдержадміністрації, висловив вдячність голові РДА Володимирові Шутку за увагу до проблем очолюваної ним установи. Так, завдяки візиту очільника району вдалося домовитися про ремонт одного з приміщень колонії для утримання засуджених, щодо вирішення інших проблемних питань.
В. Кутовий також інформував присутніх про асортимент продукції, яка виготовляється на місцевому виробництві. Він згадав позитивний приклад минулорічної співпраці із сільськими радами щодо боротьби з борщівником та повідомив, що така співпраця можлива і в цьому році. Поки що така угода укладена лише із Солонською сільською радою. Начальник колонії також повідомив, що його установа може надавати посильну допомогу райавтодору за рахунок засуджених, які мають право працювати за межами колонії.













