» Інформація » Сьогодні голова райдержадміністрації Володимир Шутко відвідав Дрогобицьку ВК-40

Сьогодні голова райдержадміністрації Володимир Шутко відвідав Дрогобицьку ВК-40

Автор: admin2 от 30-06-2016, 15:59

Сьогодні голова райдержадміністрації Володимир Шутко відвідав Дрогобицьку ВК-40Очільник району поспілкувався з начальником колонії Вадимом Кутовим щодо проблемних питань та потреби у наданні допомоги від влади району, організації культурно-просвітницьких заходів для засуджених. Володимир Шутко оглянув виробничі приміщення колонії та продукцію, яка виготовляється на місцевому виробництві і може бути придбана установами та організаціями району. Це - дитячі та тренажерні майданчики, контейнери для побутового сміття тощо. Під час зустрічі йшлося також про продовження співпраці з управлінням агропромислового розвитку райдержадміністрації та місцевими радами у плані боротьби із борщівником.

Сьогодні голова райдержадміністрації Володимир Шутко відвідав Дрогобицьку ВК-40