"Сьогодні під час обласної Skipe-наради голова облдержадміністрації Олег Синютка подякував голові райдержадміністрації Володимирові Шутку за роботу, зазначивши, що за час його керівництва, звичайно, не все вдалося реалізувати, але багато добрих справ у районі все ж таки було зроблено," - повідомив керівникам структурних підрозділів РДА на черговій оперативній нараді перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад. .
При розгляді робочих питань Віталій Скоропад доручив відділу економіки розробити та довести до відома замовників календарний план реалізації 4-х проектів, які фінансуватимуться за кошти Державного фонду регіонального розвитку. Віталій Скоропад зазначив, що найближчим часом проведе виїзні наради на цих об'єктах.
Перший заступник голови райдержадміністрації також зобов'язав керівника відділу освіти дати пояснення про причини укладення прямих договорів на виконання робіт за бюджетні кошти.
На нараді йшлося також про організаційні питання щодо фінансування мікропроектів, стан благоустрою району, невідкладне виконання заходів для локалізації розповсюдження борщівника Сосновського.













