» Інформація » Голова райдержадміністрації провів нараду з питань організації роботи державних реєстраторів

Голова райдержадміністрації провів нараду з питань організації роботи державних реєстраторів

Автор: admin2 от 4-07-2016, 16:28
 (голосів: 0)

Голова райдержадміністрації провів нараду з питань організації роботи державних реєстраторівНа нараді йшлося про пошук офісу для реєстраторів у зв'язку з процедурою ліквідації “Укрінбанку”, у будинку якого вони до цього часу працюють. Обговорено декілька варіантів приміщень, які також знаходяться в будівлях банків Дрогобича. Визначальними умовами є зручність розташування для жителів району, стан приміщень та розмір орендної плати. Володимир Шутко дав завдання начальнику фінансово-господарського відділу райдержадміністрації Лесі Шпек спільно з реєстраторами вивчити існуючі пропозиції та визначитися з кінцевим варіантом приміщення.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua