» Інформація » Голова райдержадміністрації провів оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів та служб району

Голова райдержадміністрації провів оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів та служб району

Автор: admin2 от 26-06-2017, 15:58
 (голосів: 0)

Голова райдержадміністрації провів оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів та служб районуПід час наради Володимир Шутко дав низку доручень за підсумками нещодавньої робочої поїздки до Урізької сільської ради, які стосувалися ремонту шкільної покрівлі, роботи пасажирського транспорту та довезення дітей на навчання шкільним автобусом. Говорилося також про механізм придбання санітарного автомобіля взамін переданого для потреб армії.

Серед інших важливих питань наради — придбання житла для дітей-сиріт. Володимир Шутко доручив фінансовому управлінню спільно із службою у справах дітей допрацювати це питання, щоб передбачити частину необхідних коштів у бюджеті району (фінансування відбувається за кошти, надані сільськими радами, та з обласного і районного бюджетів).

Очільник району нагадав виконавцям про завдання, які залишаються не знятими з порядку денного. Одне з них — питання відновлення деталей пошкодженого вандалами пам'ятника у Лішні.

Володимир Шутко висловив також декілька зауважень до служб, які працюють з учасниками АТО та їхніми сім'ями і зобов'язані знати та вчасно інформувати про існуючі проблемні питання.

Голова райдержадміністрації дав керівникам доручення, які стосуються боротьби з борщівником, благоустрою територій населених пунктів, оновлення символіки на державних будівлях, установах та організаціях та біля пам'ятників Українським героям тощо.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua