![]()
Під час понеділкової наради голова райдержадміністрації Володимир Шутко повернувся до теми ремонту доріг у районі. Він висловив низку зауважень до якості ремонтіх і доручив сектору житлово-комунального господарства та інфраструктури підготувати у найкоротші терміни робочу зустріч з дорожніми службами з приводу робіт на автошляхах району.
Питання автодоріг голова райдержадміністрації має намір ставити і перед лісогосподарськими підприємствами, чиї лісовози руйнують місцеві дороги.
Голова райдержадміністрації також повідомив, що він продовжить об'їзд населених пунктів району. Володимир Шутко пообіцяв жорстко реагувати на відсутність порядку в селі, неприбрані території біля місцевих закладів та установ. Під час візитів у села одним з головних питань до місцевої влади буде забезпечення організованого збирання та вивозу ТПВ та кількість укладених угод на вивезення сміття з приватними домогосподарствами.
Очільник району також доручив організувати нараду з керівниками енергетичних служб району. Цю ідею підтримав голова районної ради Михайло Сікора. Перші особи мають чимало запитань до цих організацій, які стосуються проблем із енергопостачанням населених пунктів району, частими перепадами напруги тощо.
Низку доручень під час оперативної наради отримав в.о. начальника відділу освіти. Вони стосуються необхідності омолодження керівного складу навчальних закладів району, впровадження у школах енергоощадних заходів, якості твердого палива, яке завозиться у школи.
На нараді йшлося також про підготовку до 160-річчя від дня дня народження Івана Франка, про оптимізацію у сфері охорони здоров'я, матеріально-технічне забезпечення районного ЦНАПу.













