21 липня голова райдержадміністрації Володимир Шутко оглянув стан робіт на ділянці дороги від Східницького перевалу до с.Опака. Ямковий ремонт тут проводиться силами Дрогобицького райавтодору.
Володимир Шутко висловив свої зауваження до організації праці дорожників, до якості та ефективності робіт і доручив керівникові Сергію Грибанову виправити недоліки.













