Наприкінці минулого тижня під час візиту до Підбужа голова райдержадміністрації Володимир Шутко разом з депутатом районної ради Миколою Шніцером побували в с.Сторона. Представники районної влади оглянули місцеву дорогу, зокрема, аварійну ділянку, яка утворилася внаслідок підмиву берега р.Сторонянка.
Йшлося про пошук ресурсів та організацій, які займуться укріпленням берега та будівництвом підпірної стінки.













