» Інформація » Володимир Шутко оглянув стан дороги в с.Сторона

Володимир Шутко оглянув стан дороги в с.Сторона

Автор: admin2 от 30-05-2016, 12:35
 (голосів: 0)

Володимир Шутко оглянув стан дороги в с.СторонаНаприкінці минулого тижня під час візиту до Підбужа голова райдержадміністрації Володимир Шутко разом з депутатом районної ради Миколою Шніцером побували в с.Сторона. Представники районної влади оглянули місцеву дорогу, зокрема, аварійну ділянку, яка утворилася внаслідок підмиву берега р.Сторонянка.

Йшлося про пошук ресурсів та організацій, які займуться укріпленням берега та будівництвом підпірної стінки.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua