» Інформація » Правоохоронці винесли пенсіонера з помешкання і надали йому долікарську допомогу

Правоохоронці винесли пенсіонера з помешкання і надали йому долікарську допомогу

Автор: admin2 от 25-07-2016, 15:16
 (голосів: 0)

Правоохоронці винесли пенсіонера з помешкання і надали йому долікарську допомогуПригода сталася 22 липня у місті Дрогобич. Працівники сектору реагування патрульної поліції Дрогобицького відділу поліції капітан поліції Павло Шурготта сержант поліції Ярослав Мартинюк повертались з роботи на власному автомобілі. На вулиці Шептицького їх зупинила жінка з дитиною на руках, яка звернулася за допомогою.

Жінка розповіла, що в її будинку спалахнула пожежа і очікуючи на прибуття рятувальників вона самотужки не може винести з будівлі 60-річного свекра. Працівники поліції швидко кинулися до будинку і винесли паралізованого чоловіка. Вони надали пенсіонеру, який  перебував у задимленому приміщенні, долікарську допомогу, а також допомогли гасити вогонь до прибуття пожежників.

Чоловіка було доставлено до лікарні. Наразі його стан задовільний.

 

Відділ комунікації поліції Львівської області,

за матеріалами Наталії Постойко, Дрогобицький ВП


 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua