Відповідно до результатів конкурсу, за погодженням з керівництвом облдержадміністрації голова райдержадміністрації Володимир Шутко підписав розпорядження про призначення Віталія Скоропада на посаду першого заступника голови Дрогобицької районної державної адміністрації.
Сьогодні Володимир Шутко відрекомендував новопризначеного заступника колективу РДА. Голова райдержадміністрації, а також голова районної ради Михайло Сікора привітали Віталія Орестовича з призначенням на цю відповідальну посаду. Віталій Скоропад у свою чергу зазначив, що він знайомий із життям та проблемами району, а тому переконаний, що у співпраці з головою та колективом райдержадміністрації, районною радою йому вдасться зробити свій позитивний вклад у розвиток Дрогобиччини.
До цього призначення Віталій Скоропад працював заступником начальника Дрогобицької ОДПІ - начальником Бориславського відділення Дрогобицької ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області. В. Скоропад - голова постійної комісії Дрогобицької районної ради з питань планування бюджету, фінансів та економічної політики.













