» Інформація » Володимир Шутко дав доручення сільським, селищним головам привести до належного стану автобусні зупинки

Володимир Шутко дав доручення сільським, селищним головам привести до належного стану автобусні зупинки

Автор: admin2 от 22-06-2016, 16:07
 (голосів: 0)

Володимир Шутко дав доручення сільським, селищним головам привести до належного стану автобусні зупинкиГолова райдержадміністрації Володимир Шутко дав доручення окремим сільським головам та дорожнім службам звернути увагу на стан автобусних зупинок в населених пунктах району. Особливо це стосується зупинок, які знаходяться на основних напрямках і створюють негативне враження про район. Володимир Шутко рекомендував місцевим головам брати приклад зі своїх колег, які до відновлення цих споруд застосували творчий підхід. За зразок може слугувати Уличне, де відбулася художня толока, учасники якої оригінально, зі смаком розфарбували центральну автобусну зупинку.

Голова райдержадміністрації також особисто поспілкувався з головами тих територій, де забули про впорядкування придорожніх смуг та боротьбу з борщівником.

 

Володимир Шутко дав доручення сільським, селищним головам привести до належного стану автобусні зупинки

 

Володимир Шутко дав доручення сільським, селищним головам привести до належного стану автобусні зупинки

 

Володимир Шутко дав доручення сільським, селищним головам привести до належного стану автобусні зупинки

 

Володимир Шутко дав доручення сільським, селищним головам привести до належного стану автобусні зупинки


Фото з сайту с.Уличне

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua