Голова райдержадміністрації Володимир Шутко дав доручення окремим сільським головам та дорожнім службам звернути увагу на стан автобусних зупинок в населених пунктах району. Особливо це стосується зупинок, які знаходяться на основних напрямках і створюють негативне враження про район. Володимир Шутко рекомендував місцевим головам брати приклад зі своїх колег, які до відновлення цих споруд застосували творчий підхід. За зразок може слугувати Уличне, де відбулася художня толока, учасники якої оригінально, зі смаком розфарбували центральну автобусну зупинку.
Голова райдержадміністрації також особисто поспілкувався з головами тих територій, де забули про впорядкування придорожніх смуг та боротьбу з борщівником.
Фото з сайту с.Уличне













