» Інформація » Володимир Шутко рекомендує штрафувати порушників екологічних норм

Володимир Шутко рекомендує штрафувати порушників екологічних норм

Автор: admin2 от 1-08-2016, 16:59
 (голосів: 0)

Володимир Шутко рекомендує штрафувати порушників екологічних нормОрганізована боротьба з борщівником в районі дала свої результати і велику кількість територій вдалося очистити від цієї небезпечної рослини. Спільними зусиллями управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, Райавтодору лише минулого тижня було знищено борщівник на площі біля 15 га у Новому Кропивнику. Втім, проблема вирішена далеко не повністю. На понеділковій нараді голова райдержадміністрації Володимир Шутко зазначив, що боротьба з борщівником, як і інші екологічні негаразди, є не лише справою районної влади. Очільник району нагадав керівникам про існуючі ефективні важелі впливу на порушників такі, наприклад, як штрафи. До цієї роботи Володимир Шутко рекомендує залучати правоохоронні органи, а також громадських екологічних інспекторів, які пройшли навчання, і наділені відповідними функціями і правами.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua