Організована боротьба з борщівником в районі дала свої результати і велику кількість територій вдалося очистити від цієї небезпечної рослини. Спільними зусиллями управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, Райавтодору лише минулого тижня було знищено борщівник на площі біля 15 га у Новому Кропивнику. Втім, проблема вирішена далеко не повністю. На понеділковій нараді голова райдержадміністрації Володимир Шутко зазначив, що боротьба з борщівником, як і інші екологічні негаразди, є не лише справою районної влади. Очільник району нагадав керівникам про існуючі ефективні важелі впливу на порушників такі, наприклад, як штрафи. До цієї роботи Володимир Шутко рекомендує залучати правоохоронні органи, а також громадських екологічних інспекторів, які пройшли навчання, і наділені відповідними функціями і правами.













