» Інформація » "Утилізація ТПВ - спільна проблема та відповідальність всіх органів влади регіону," - Віталій Скоропад

"Утилізація ТПВ - спільна проблема та відповідальність всіх органів влади регіону," - Віталій Скоропад

Автор: admin2 от 29-05-2018, 16:08
 (голосів: 0)

"Утилізація ТПВ - спільна проблема та відповідальність всіх органів влади регіону," - Віталій СкоропадТема прибирання населених пунктів та боротьба з борщівником обговорювалися під час наради із сільськими, селищними головами. Начальник управління агропромислового розвитку Віталій Мойсеєнко доповів про проведення заходів для локалізації поширення борщівника Сосновського.

Довжанський сільський голова Ярослав Тупичак повідомив, що в Довгому Гірському скошено та оброблено великі площі, але оскільки насіння цієї рослини найбільше розноситься течією, потрібно, щоб такі заходи проводили одночасно ті села нашого та сусідніх районів, через які протікає р.Стрий.

Перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад нагадав головам про реальний і дієвий засіб впливу на порушників екологічних норм, який мають місцеві ради. Адміністративні комісії уповноважені накладати штрафи на власників та користувачів земельних ділянок, які не косять борщівник на своїх територіях, а також на мешканців, які порушують правила благоустрою.

В розмові з приводу прибирання територій та вивозу сміття взяли участь Медвежанський сільський голова Степан Коваль, заступник голови районної ради Володимир Стецівка, Снятинський сільський голова Михайло Щудла та інші. Йшлося про пошук альтернативного варіанту утилізації ТПВ з сіл району, тобто, укладення угод із сусідніми районами, що неминуче призведе до підвищення вартості вивозу сміття. Степан Коваль також висловив слушну думку про нагальну необхідність єдиної для регіону стратегії поводження з ТПВ, яка полягає в сортуванні сміття та залученні реального інвестора для будівництва сучасного екологічно безпечного сміттєпереробного заводу.

Віталій Скоропад зазначив, що ця проблема буде щораз гострішою на Дрогобиччині, оскільки Брониця через неналежну експлуатацію сміттєзвалища категорично відмовилася від будь-яких поступок щодо його розблокування, а решту сільських, селищних рад дали негативну відповідь стосовно виділення альтернативної земельної ділянки під сміттєсортувальну лінію. Тому відповідальність за вирішення цієї проблеми лежить на всіх органах влади Дрогобиччини і пошук рішення необхідно шукати спільно.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua