» Інформація » Руслан Щерба доручив Долішньолужецькому сільському голові врегулювати ситуацію із виділенням земельних ділянок учасникам АТО

Автор: admin2 от 28-05-2019, 14:09

Руслан Щерба доручив Долішньолужецькому сільському голові врегулювати ситуацію із виділенням земельних ділянок учасникам АТОСьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба провів робочу нараду для вирішення спірної ситуації з виділенням земельних ділянок в с.Долішній Лужок. Йшлося про розв’язання проблеми, яка виникла через накладку земельних ділянок, наданих учасникам АТО, із землями, де буде реалізовуватися інвестиційний проект з альтернативної енергетики (сонячна електростанція).

У нараді взяли участь матері учасників АТО, представники сільської ради, інвестора, управління Держгеокадастру, відділу архітектури та управління економіки.

За підсумками обговорення Руслан Щерба дав завдання Долішньолужецькому сільському голові Василю Котику віднайти та запропонувати учасникам АТО взамін виділених альтернативні варіанти земельних ділянок, які б їх влаштовували.