Про цю подію та інші заходи йшлося сьогодні під робочої зустрічі з пасічниками району, яку провів заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник. Попередньо учасники наради домовилися, що Свято меду, яке декілька років тому з ініціативи райдержадміністрації започатковане у Меденичах, відбудеться цьогоріч 18 вересня.
Визначено також формат участі бджолярів Дрогобиччини у святкових заходах з нагоди 25-ї річниці незалежності України та 160-х роковин народження Івана Франка.
Присутні також отримали консультації від керівників ветлабораторії та підрозділу Держпродспоживслужби Валерія Мацюка і Володимир Біласа щодо реєстрації та паспортизації пасік, проведення обстежень їхніх ветеринарно-санітарних умов тощо.
Новину відредагував: admin2 - 11-08-2016, 15:28













