» Інформація » Свято меду в районі цього року відбудеться

Свято меду в районі цього року відбудеться

Автор: admin2 от 4-08-2016, 14:46
 (голосів: 2)

Свято меду в районі цього року відбудетьсяПро цю подію та інші заходи йшлося сьогодні під робочої зустрічі з пасічниками району, яку провів заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник. Попередньо учасники наради домовилися, що Свято меду, яке декілька років тому з ініціативи райдержадміністрації започатковане у Меденичах, відбудеться цьогоріч 18 вересня.

Визначено також формат участі бджолярів Дрогобиччини у святкових заходах з нагоди 25-ї річниці незалежності України та 160-х роковин народження Івана Франка.

Присутні також отримали консультації від керівників ветлабораторії та підрозділу Держпродспоживслужби Валерія Мацюка і Володимир Біласа щодо реєстрації та паспортизації пасік, проведення обстежень їхніх ветеринарно-санітарних умов тощо.

 

Свято меду в районі цього року відбудеться

 

Свято меду в районі цього року відбудеться


Новину відредагував: admin2 - 11-08-2016, 15:28

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua