» Інформація » Центр зайнятості » Нарада з підведення підсумків

Нарада з підведення підсумків

Автор: admin1 от 11-11-2019, 12:31
 (голосів: 0)

Нарада з підведення підсумків8 листопада відбулася нарада з підведення підсумків роботи діяльності Дрогобицького МРЦЗ за жовтень місяць 2019 року. Кращим працівникам за традицією вручили перехідні вимпели «Кращий спеціаліст відділу», а саме: провідному  фахівцю з питань зайнятості відділу організації працевлаштування населення – В. Бадецькій  та  заступнику начальника відділу взаємодії з роботодавцями –  В. Розквасу.

Також директор Дрогобицького ДМРЦЗ провів для працівників презентацію на тему: «Щорічні відпустки: порядок та умови надання».

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua