8 листопада відбулася нарада з підведення підсумків роботи діяльності Дрогобицького МРЦЗ за жовтень місяць 2019 року. Кращим працівникам за традицією вручили перехідні вимпели «Кращий спеціаліст відділу», а саме: провідному фахівцю з питань зайнятості відділу організації працевлаштування населення – В. Бадецькій та заступнику начальника відділу взаємодії з роботодавцями – В. Розквасу.
Також директор Дрогобицького ДМРЦЗ провів для працівників презентацію на тему: «Щорічні відпустки: порядок та умови надання».













