» Інформація » Центр зайнятості » Відбувся семінар «Запобігання нелегальній трудовій міграції,торгівлі людьми та експлуатація дитячої праці»

Відбувся семінар «Запобігання нелегальній трудовій міграції,торгівлі людьми та експлуатація дитячої праці»

Автор: admin1 от 11-11-2019, 12:35
 (голосів: 0)

Відбувся семінар «Запобігання нелегальній трудовій міграції,торгівлі людьми та експлуатація дитячої праці» 8 листопада у Дрогобицькому міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар «Запобігання нелегальній трудовій міграції,торгівлі людьми та експлуатація дитячої праці» за участю безробітних котрі перебувають у пошуку роботи. На даному заході розглядалися питання:

  • Поняття трудової міграції її види та причини;
  • Як людина потрапляє в тенета  торгівців людьми?;
  • Схема шахрайства у роботі фірм посередників;
  • Дитяча праця :причини і наслідки.

Прослухавши семінар учасники зрозуміли, що виїжджаючи на роботу за кордон вони ризикують: опинитися на нелегальній роботі і замість прибутку бути ув’язненим, депортованим,змушеним сплатити штрафи;потрапити до тенет злочинців, спокусившись надзвичайно привабливими умовами та можливостями працевлаштування за кордоном;

втратити професійну кваліфікацію,тривалий час працюючи на некваліфікованій роботі; потерпати психологічно та морально вдалині від родини , відсутності належного правового,соціального,медичного захисту. 

Працюючи в Україні, кожна людина соціально захищена,а  служба зайнятості допоможе бажаючим здобути нову професію,підвищити кваліфікацію, підібрати роботу відповідно до покликання та уподобань.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua