Вчора , 9 лютого відбулось підписання Договору про співпрацю між Дрогобицьким міськрайонним центром зайнятості та Дрогобицькою районною державною адміністрацією. Сторони представляли перший заступник голови Дрогобицької РДА Віталій Скоропад та директор Дрогобицького МРЦЗ Б.Волошин.
Метою цього договору є оперативний добір працівників, відповідно до потреб та вимог Роботодавця; сприяння у реалізації прав громадян на працю в Україні, забезпечення їх тривалою зайнятістю з гідними умовами праці і достойною заробітною платою; комплексне вирішення завдань, пов’язаних з регулюванням зайнятості та соціальним захистом населення. Серед іншого сторони домовилися спільно діяти для досягнення загальних цілей, проводити та організовувати спільні заходи ( семінари, ярмарки вакансій, днів кар’єри, наради та конференції).
Підписання Угоди сприятиме формування якісної бази пропозицій легальної роботи на території України з метою оперативного їх укомплектування та надання допомоги шукачам роботи у працевлаштуванні.













