1 та 5 серпня відповідно до плану-графіку роботи відділу активної підтримки Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості відбулися тренінги з агробізнесу, які проводили представники Львівської аграрної дорадчої служби. У заходах взяли участь спеціалісти центру зайнятості та представники Львівської аграрної дорадчої служби. Дорадник Микола Шпек детально розповів про мету програм, націлених на підвищення рентабельності малого та середнього підприємництва у сфері молочного сектора та овочівництва. Бажаючі можуть скористатися як інформаційно-консультаційною допомогою у бізнес-плануванні, проведенні різних розрахунків, організації навчання, так і на безповоротній основі отримати грантові кошти для придбання обладнання. Також дорадники продемонстрували фермерські господарства, які успішно розвиваються і плід їхньої роботи приносить позитивні результати, розповіли про роботу кооперативів, про вирощування суниці, смородини тощо. На прикладах довели до учасників тренінгу, що агробізнес на селі один із перспективних напрямків зайнятості цілих родин на селі. Тренінги будуть проводитись і надалі з метою сприяння розвитку агробізнесу на селі шляхом одноразової виплати допомоги з безробіття для започаткування підприємницької діяльності.













