17 березня у приміщенні Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості за участю голів сільських та селищних рад Дрогобицького району було розглянуто питання ведення агробізнесу на селі. Роботу круглого столу відкрив директор Дрогобицького МРЦЗ Богдан Волошин.
Для участі роботи круглого столу було запрошено директора ФГ «Ромалін» Романа Танчука, який запропонував сільським головам провести роботу з жителями села щодо провадження підприємництва на селі в сфері агробізнесу, а саме: вирощування малини, суниці, фундука, смородини та інших видів кущів. Адже, власний бізнес дасть змогу кожному селянину заробляти самому на себе та забезпечувати матеріально членів своєї родини.
Роман Танчук запропонував на договірній основі саджанці різних видів кущів та ягід і забезпечити реалізацію урожаю, а також агрономічний супровід вирощування саджанців. При обговоренні даного питання сільські голови погодились обговорити запропоновану ідею на зібранні села та запросити Р. Танчука для детальнішого обговорення даної пропозиції з населенням.
Сподіваємось, що цікава інформація та тісна співпраця надасть позитивні результати, можливість створити нові робочі місця, отримувати додатковий заробіток та покращити сімейний добробут сільського населення.













