» Інформація » Центр зайнятості » Мобільні центри зайнятості – допомога біженцям

Мобільні центри зайнятості – допомога біженцям

Автор: admin1 от 27-08-2014, 15:56

Мобільні центри зайнятості – допомога біженцям26 серпня спеціалісти Дрогобицького МРЦЗ провели виїзну акцію на площі  Юрія Дрогобича. У  центрі зайнятості стало традицією проведення таких заходів, як правило, до намету завжди підходять відвідувачі різного віку, в тому числі й біженці з східних областей України, намагаючись отримати відповіді на наболілі питання. Ситуація на Сході продовжується залишатися складною. Щоб врятуватися від вогню і терору, місцеві жителі переселяються на тимчасове проживання в спокійні області України. Основними проблемами, з якими стикаються біженці, є відсутність тимчасового житла, працевлаштування, переведення пільгових і пенсійних виплат та оформлення дітей в дитячі садки та школи. Зокрема, їх цікавить питання наявних вакансій та працевлаштування за фахом, а також отримання матеріальної допомоги в період пошуку роботи. Міська та районна влада, державна служба зайнятості робить усе, щоб кожен з вимушених переселенців, який прибув до регіону, не був обділений увагою чи відчував у чомусь потребу.