» Інформація » Роман Танчук отримав заслужену нагороду від голови райдержадміністрації

Роман Танчук отримав заслужену нагороду від голови райдержадміністрації

Автор: admin1 от 17-08-2017, 09:56
 (голосів: 0)

Роман Танчук отримав заслужену нагороду від голови райдержадміністраціїВ неділю, 13 серпня, в Рихтичах, з нагоди свята «Село моє - моя родина», мешканців села привітали голова райдержадміністрації Володимир Шутко, його перший заступник Віталій Скоропад, депутат обласної ради Ольга Грицик, Рихтицький сільський голова Олег Борис. Також очільник району вручав грамоти місцевим підприємцям, серед яких був відзначений і керівник ФГ «Ромалін» Роман Танчук. Фермерське господарство займається вирощуванням малини, суниці, смородини та інших видів кущових культур, вносить великий вклад в розвиток сільського господарства району, створює робочі місця.

Вчора Роман Танчук отримав заслужену нагороду від голови райдержадміністрації.

Роман Танчук отримав заслужену нагороду від голови райдержадміністрації

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua