» Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » Майже 149 млн. гривень надійшло до місцевих бюджетів Дрогобиччини

Майже 149 млн. гривень надійшло до місцевих бюджетів Дрогобиччини

Автор: admin2 от 8-08-2016, 09:45
 (голосів: 0)

Майже 149 млн. гривень надійшло до місцевих бюджетів ДрогобиччиниУпродовж січня – липня до місцевих бюджетів міста і району сплачено 148,7 млн. гривень податків, зборів та інших обов’язкових платежів. Це на 53,5 млн. грн. більше, ніж за відповідний період минулого року. Розрахункові показники виконано на 125 відсотків. Додатково від початку року місцеві бюджети отримали 29,5 млн. гривень.

Зокрема, до скарбниць міст Дрогобича та Стебника за цей період надійшло 114,8 млн. гривень податків, зборів та інших обов’язкових платежів, до бюджетів територіальних громад Дрогобицького району - 33,9 млн. гривень.

Дрогобицькa ОДПІ

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua