» Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » Надходження до місцевих бюджетів зросли на 76,7 млн. гривень

Надходження до місцевих бюджетів зросли на 76,7 млн. гривень

Автор: admin2 от 15-11-2016, 11:38
 (голосів: 0)

Надходження до місцевих бюджетів зросли на 76,7 млн. гривеньДо місцевих бюджетів Дрогобиччини за десять місяців надійшло понад 218 млн. гривень податків, зборів та інших обов’язкових платежів, - повідомив перший заступник начальника Дрогобицької ОДПІ Андрій Стецюк. Це на 76,7 млн. гривень більше ніж у попередньому році. Розрахункові показники виконано на 119,5 відсотків. Додатково від початку року місцеві бюджети отримали 35,6 млн. гривень.

Зокрема, до бюджетів міст Дрогобича та Стебника за цей період сплачено 166,7 млн. гривень, до бюджетів територіальних громад Дрогобицького району - 51,4 млн. гривень.

Дрогобицька ОДПІ

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua