До місцевих бюджетів Дрогобиччини (Дрогобич, Стебник, Дрогобицький район, Борислав, Трускавець) за січень 2017 надійшло понад 40,5 млн. гривень податків, зборів та інших обов’язкових платежів, - повідомив перший заступник начальника Дрогобицької ОДПІ Андрій Стецюк. Це майже на 14 млн. гривень більше ніж за січень минулого року. Розрахункові показники виконано на 125 відсотків. Додатково з початку року місцеві бюджети отримали понад 8 млн. гривень.
Зокрема, до бюджетів міст Дрогобича та Стебника та територіальних громад Дрогобицького району за цей період сплачено 21,6 млн. гривень.
Дрогобицька ОДПІ













