Від початку року до державного бюджету надійшло 16,6 млн. гривень військового збору, які будуть скеровані на підтримку вітчизняної армії. Зокрема, суб’єкти господарювання Дрогобиччини сплатили 9,6 млн. грн., Борислава та Трускавця – по 3,5 млн. грн. Це на 2,3 млн. грн. перевищує планові показники та на 12,7 млн. грн. більше, ніж було сплачено за сім місяців минулого року.
Нагадуємо, що оподаткуванню військовим збором підлягають всі доходи, з яких утримується податок на доходи фізичних осіб.













