» Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » За шість місяців сплачено 5,9 млн. гривень військового збору

За шість місяців сплачено 5,9 млн. гривень військового збору

Автор: admin1 от 24-07-2015, 15:19
 (голосів: 0)

За шість місяців сплачено 5,9 млн. гривень військового зборуВід початку року суб’єкти господарської діяльності міста та району спрямували для підтримки української армії  5,9 мільйони гривень. Розрахункові показники виконано на 125,9%.

У червні юридичні особи та підприємці Дрогобиччини сплатили до Державного бюджету 1,2 млн. грн. військового збору. Планові показники перевиконано на 1,4 млн. грн.

Згідно із змінами до Податкового кодексу справляння військового збору продовжено до набрання чинності рішення Верховної Ради України про завершення реформи Збройних Сил України. Встановлено, що оподаткуванню військовим збором підлягають всі доходи, з яких утримується податок на доходи фізичних осіб. Реквізити для сплати військового збору можна отримати в Центрі обслуговування платників Дрогобицької ОДПІ за адресою: м. Дрогобич, вул.Шевченка,9.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua