» Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » За одинадцять місяців сплачено 11,8 млн. гривень військового збору

За одинадцять місяців сплачено 11,8 млн. гривень військового збору

Автор: admin1 от 21-12-2015, 16:00
 (голосів: 0)

За одинадцять місяців сплачено 11,8  млн. гривень військового зборуВід початку року суб’єкти господарської діяльності міста та району спрямували для підтримки української армії  11,8  мільйона гривень. Розрахункові показники виконано на 128,8%.

Зокрема, у листопаді, юридичні особи та підприємці Дрогобиччини сплатили до Державного бюджету 1,3 млн. грн. військового збору. Це на 458 тис. грн. більше, ніж було сплачено дрогобичанами за відповідний період минулого року.

Нагадуємо, що відповідно до Податкового кодексу справляння військового збору продовжено до набрання чинності рішення Верховної Ради України про завершення реформи Збройних Сил України. Встановлено, що оподаткуванню військовим збором підлягають всі доходи, з яких утримується податок на доходи фізичних осіб.

Реквізити для сплати військового збору можна отримати в Центрі обслуговування платників Дрогобицької ОДПІ за адресою: м. Дрогобич, вул.Шевченка,9.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua