» Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » З початку року до місцевих бюджетів Дрогобиччини сплачено 4,7 млн. грн. податку на нерухоме майно

З початку року до місцевих бюджетів Дрогобиччини сплачено 4,7 млн. грн. податку на нерухоме майно

Автор: admin1 от 10-08-2017, 10:14
 (голосів: 0)

З початку року до місцевих бюджетів Дрогобиччини сплачено 4,7 млн. грн. податку на нерухоме майноВласники нерухомого майна - юридичні та фізичні особи протягом січня-липня 2017 року сплатили до місцевих бюджетів Дрогобиччини 4,7 млн. грн. податку на нерухоме майно, це на 2,2 млн. грн. більше в порівнянні з відповідним періодом 2016 року.

Нагадуємо, що громадяни, котрі мають нерухомість, що підлягає оподаткуванню та отримали повідомлення – рішення від органів ДФС про нараховану суму податку, повинні сплатити податок до 29 серпня (протягом 60 днів з моменту отримання такого повідомлення).

Разом з тим, в Дрогобицькій ОДПІ пропонують громадянам - власникам нерухомого майна провести звірку в органах ДФС щодо належного їм майна, на яке нараховується податок на нерухомість.

Нагадаємо, що сплачувати податок на нерухоме майно зобов’язані не всі фізичні особи, а лише ті, котрі володіють квартирою/квартирами, житлова площа яких перевищує 60 кв.м і будинку/будинків площею більше 120 кв.м. У випадку наявності об’єктів нерухомого майна різних типів податок сплачується за площу, що перевищує 180 кв.м.

Разом з тим, громадяни, котрі володіють житловою нерухомістю, зокрема квартирою загальною площею понад 300 кв.м., або будинком площею більше 500 кв.м., цього року сплатять додаткових 25 тисяч гривень.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua