На Дрогобиччині суб’єкти господарювання, які оподатковуються за спрощеною системою, сплатили з початку року до місцевих бюджетів міста і району 8,7 млн. грн. єдиного податку. Це на 1,7 млн. грн. перевищує планові показники та на 1,8 млн. гривень більше, ніж у першому півріччі минулого року.
Від підприємців-“спрощенців” надійшло 6,75 млн. грн., що на 1 млн. грн., (17,7 %) більше ніж у 2013 році. Юридичні особи сплатили 1,9 млн. грн., що на 0,8 млн. грн. (68,2%) перевищує минулорічні надходження.













