На Дрогобиччині суб’єкти господарювання, які оподатковуються за спрощеною системою, сплатили від початку року до місцевих бюджетів міста і району 18,1 млн. грн. єдиного податку. Це на 3,4 млн. грн. перевищує розрахункові показники та на 3,6 млн. гривень більше, ніж у минулому році.
Від підприємців-“спрощенців” надійшло 13,8 млн. грн., що на 2,6 млн. грн., (23,8 %) більше ніж у 2013 році. Юридичні особи сплатили 4,3 млн. грн., що на 0,9 млн. грн. (27,9%) перевищує минулорічні надходження.
Інформаційно-комунікаційний сектор
Дрогобицької ОДПІ













