» Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » На Дрогобиччині сплачено 206,3 млн. гривень єдиного внеску

На Дрогобиччині сплачено 206,3 млн. гривень єдиного внеску

Автор: admin1 от 14-10-2014, 09:08
 (голосів: 0)

На Дрогобиччині сплачено 206,3 млн. гривень єдиного внескуУпродовж дев’яти місяців платники податків Дрогобиччини сплатили 206,3 млн. грн. єдиного соціального внеску, в т.ч. юридичні та фізичні особи, які зареєстровані у Дрогобичі забезпечили понад 165 млн. грн., суб’єкти господарювання району – 41,2 млн. грн. Розрахункові показники виконано на 106,6%. Приріст надходжень складає майже 12,8 млн. грн.

 Єдиний соціальний внесок розподіляється Державною казначейською службою за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування відповідно до законодавчо визначених пропорцій та перераховується на рахунки Пенсійного фонду і фондів соціального страхування, відкриті в Державній казначейській службі.

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua