За підсумками одинадцяти місяців 2015 року платники податків, які перебувають на обліку у Дрогобицькій ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області сплатили 486,8 млн. грн. єдиного соціального внеску, в т.ч. юридичні та фізичні особи, які зареєстровані у Дрогобичі та Дрогобицькому районі перерахували 267,8 млн. грн., суб’єкти господарювання Бориславського відділення Дрогобицької ОДПІ – майже 108 млн. грн., платники податків Трускавецького відділення – 111 млн. грн. Розрахункові показники виконано на 105%. Приріст надходжень з початку року складає 23,3 млн. гривень. Порівняно з минулим роком надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування зросли на 37,6 млн. гривень.
Єдиний внесок засобами програмного забезпечення автоматично розподіляється Державною казначейською службою України за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування відповідно до визначених пропорцій та перераховується за призначенням – на рахунки, відкриті в Державній казначейській службі на ім’я фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування і пенсійного страхування.
Сектор комунікацій
Дрогобицької ОДПІ













