» Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » Від початку року на Дрогобиччині сплачено 486,8 млн. гривень єдиного внеску

Від початку року на Дрогобиччині сплачено 486,8 млн. гривень єдиного внеску

Автор: admin2 от 23-12-2015, 15:22
 (голосів: 0)

Від початку року на Дрогобиччині сплачено 486,8  млн. гривень єдиного внескуЗа підсумками одинадцяти місяців 2015 року платники податків, які перебувають на обліку у Дрогобицькій ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області сплатили 486,8 млн. грн. єдиного соціального внеску, в т.ч. юридичні та фізичні особи, які зареєстровані у Дрогобичі та Дрогобицькому районі перерахували 267,8 млн. грн., суб’єкти господарювання Бориславського відділення Дрогобицької ОДПІ – майже 108 млн. грн., платники податків Трускавецького відділення – 111 млн. грн. Розрахункові показники виконано на 105%. Приріст надходжень з початку року складає 23,3 млн. гривень. Порівняно з минулим роком надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування зросли на 37,6 млн. гривень.

Єдиний внесок засобами програмного забезпечення автоматично розподіляється Державною казначейською службою України за видами загальнообовязкового державного соціального страхування відповідно до визначених пропорцій та перераховується за призначенням – на рахунки, відкриті в Державній казначейській службі на імя фондів загальнообовязкового державного соціального страхування і пенсійного страхування.

Сектор комунікацій

Дрогобицької ОДПІ

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua