» Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » До місцевих бюджетів поступило 6,4 млн. гривень акцизного податку

До місцевих бюджетів поступило 6,4 млн. гривень акцизного податку

Автор: admin1 от 14-03-2016, 16:07
 (голосів: 0)

До місцевих бюджетів поступило 6,4  млн. гривень акцизного податкуЗа підсумками двох місяців 2016 року суб’єкти господарської діяльності, які реалізують пиво, алкогольні напої, тютюнові вироби, нафтопродукти та скраплений газ сплатили до місцевих бюджетів Дрогобиччини 4,3 млн. грн. акцизного податку, до бюджету Борислава – 0,74 млн. грн.,  до бюджету Трускавця –  понад 1,3 млн. грн.

На сьогоднішній день у  Дрогобицькій ОДПІ зареєстровано 542  платники акцизного податку, з них 349 працюють на території міста і району, 90 – у Бориславі та 103 суб’єкти господарювання -  у Трускавці.

Нагадуємо, що платники акцизу з роздрібної торгівлі алкоголем та пивом, тютюном та тютюновими виробами, а також паливом сплачують цей податок до місцевих бюджетів, на яких розташовані пункти продажу підакцизних товарів, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку подання декларації. Податковим кодексом передбачено ставку цього податку 5%. Звітним податковим періодом для таких платників є календарний місяць (не пізніше 20 числа).

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua