Протягом січня – березня поточного року платники податків, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до місцевих бюджетів Дрогобиччини 8,6 млн. грн. єдиного податку. Це на 1,3 млн. грн. перевищує розрахункові показники та на 1 млн. грн. більше, ніж за п’ять місяців минулого року.
Від приватних підприємців місцевий бюджет отримав 6,3 млн. грн. єдиного податку, яких у Дрогобицькій ОДПІ налічується 3,7 тисячі та 2,3 млн. грн. - від юридичних осіб, яких на обліку перебуває 0,41 тисяча.
Нагадуємо, що відповідно до п. 296.10 Податкового кодексу України запроваджується обов’язкове застосування реєстраторів розрахункових операцій для фізичних осіб – підприємців, які працюють на спрощеній системі оподаткування: з 1 липня 2015 р.- для платників третьої групи, з 1 січня 2016 року - платників другої групи. Зазначена норма не стосується платників, які здійснюють діяльність на ринках та через засоби пересувної роздрібної мережі.
Сектор комунікацій
Дрогобицької ОДПІ













