» Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » За перше півріччя на Дрогобиччині сплачено майже 14 млн. гривень акцизного податку

За перше півріччя на Дрогобиччині сплачено майже 14 млн. гривень акцизного податку

Автор: admin2 от 2-07-2015, 10:01
 (голосів: 0)

За перше півріччя на Дрогобиччині сплачено майже 14 млн. гривень акцизного податкуЗа перше півріччя поточного року платниками податків, які реалізують пиво, алкогольні напої, тютюнові вироби, нафтопродукти та скраплений газ забезпечено до місцевого бюджету Дрогобиччини 9,4 млн. грн., до бюджету Борислава –1,9 млн. грн., до бюджету Трускавця – 2,6 млн. грн. акцизного податку. На сьогоднішній день у Дрогобицькій ОДПІ зареєстровано 519 платників акцизного податку, з них 327 працюють на території міста і району, 88 – у Бориславі та 104 суб’єкти господарювання - у Трускавці. 

Нагадуємо, що до кола платників акцизного податку увійшли роздрібні торговці алкоголем та пивом, тютюном та тютюновими виробами, а також паливом. Податковим кодексом передбачено ставку акцизного податку 5%. Звітним податковим періодом для роздрібного продажу акцизу є календарний місяць.

 

Сектор комунікацій

Дрогобицької ОДПІ

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua